Logo

Domácí kvalita z Moravy

S radostí uvádíme nový koncept “DOMÁCÍ KVALITA Z MORAVY”! Cílem konceptu je propagovat výrobky regionálních a malých výrobců, kteří své produkty vyrábějí s pečlivostí, láskou a DOMÁCÍ kvalitou.

Káva na m(M)ěsíc – Brick City Coffee a Cascara. Káva z malé pražírny v samotném srdci Baťova cihlového areálu a čajová směs Cascara (sušené kávové slupky) a limodáda Cascara fizz od přátel z Prahy.

Vína z Kobylí – vinařská oblast Kobylí je pojem, který zná každý zkušený vinař. Přinášíme vám to nejlepší z této oblasti. Ochutnejte vína, která zrála metodou Sur lie (zrání na jemných kvasničných kalech).

Medové dobroty – pro mlsné jazýčky nabízíme kvalitní med a šlehané medové mlsy ve čtyřech příchutích. Nabídku jsme doplnili o vánoční ozdoby a novoročenky s medovou svíčkou.

Navrátilova slivovica – zkušenosti pěti generací a ty nejlepší české a moravské trnky vypálené poctivou metodou na dřevě vám předkládáme v nádherné láhvi, abyste mohli ochutnat kousek téměř stoleté tradice.

Dejte s námi sbohem klasickým katalogovým dárkům z Číny, či od velkoproducentů. Rádi připravíme balení kvalitních produktů do firemního designu. Navrhneme vzhled, tvar, funkčnost a zajistíme, že váš dárek obchodním partnerům nezapadne do průměru a šedi klasických dárků.

Poptejte nás! Rádi vám zašleme cenovou nabídku na originální dárečky z Moravy!

Rychlá poptávka / Domácí kvalita z Moravy

14 + 12 =