Firemní akce jsou důležitým nástrojem propagace moderní společnosti a vítaným benefitem pro zaměstnance a jejich rodiny. Prakticky v každé společnosti najdeme oddělení či zaměstnance věnující se přípravě firemních akcí. Je jedno, zda připravujete večírek, výroční akci, dětský den, family day, ples, teambuilding, sportovní akci, či setkání obchodních partnerů. Vždy vám přípravy takové akce zaberou spoustu času, který byste mohli využít efektivněji.

Jen si vzpomeňte: vybíráte z množství nabídek, které vám přišly v průběhu celého roku, pátráte na internetu po vhodném programu, prohlížíte si videa účinkujících. Zjišťujete volné termíny a snažíte se sladit jednotlivé položky programu. Zajišťujete prostory, vybíráte vhodný catering, hostesky, fotografa. Následně na vše vystavujete objednávky, smlouvy a řešíte kompletní administrativu. A to jsme ještě ani nezmínili situaci, kdy vám některý z umělců na poslední chvíli odřekne nebo program nevypadá tak, jak jste si představovali… Jen si představte, jaké množství času vám to zabere.

A kolik času a stresu si můžete ušetřit, když za vás toto všechno udělá profesionální agentura. Ano, samozřejmě že to něco stojí. Vsadím se však, že když spočítáme hodnotu vašeho uspořeného času a levnější agenturní ceny, tak zjistíte, že vás akce nestála nic navíc, nebo jste dokonce ušetřili. Jak je to vlastně možné?

S Agenturou Devět měsíců, s. r. o., to jde z několika důvodů. Na rozdíl od drtivé většiny konkurence primárně nepřekupujeme. Máme vlastní produkční dílnu a programy v exkluzivním zastoupení. Disponujeme vlastní technikou, jako jsou profesionální ozvučení a osvětlení, stany, inventář… Máme své vlastní zábavní atrakce. Vedeme i vlastní databázi hostesek z celé republiky.

V našem týmu pracují pouze profesionálové, kteří šetří váš čas, přinášejí nové nápady a hlídají důležité aspekty, na které může běžný uživatel zapomenout. Díky tomu, že máme nejkomplexnější nabídku programů, služeb a techniky bez nutnosti překupu, vám můžeme garantovat nejlepší ceny oproti srovnatelným konkurenčním programům.

Zkuste nás oslovit a uvidíte, že to jde snadněji a levněji.

Pro lepší představu o kvalitě naší práce naleznete níže několik fotografií z realizovaných akcí. Kompletní fotogalerii a reporty z akcí naleznete na našem facebookovém profilu.