Luxusní mobilní toalety

Luxusní mobilní toalety

Při pořádání nejrůznějších akcí se lidé zaměřují především na jídlo, pití, hudbu, zábavu, zastřešení a další věci. Mnohdy ale zapomínají na to nejdůležitější, navíc, pokud se takové sešlosti konají ve venkovních prostorách. Jsou to samozřejmě toalety, jež přidávají na komfortu a pohodlí při jakékoliv zábavě.
Přiznejme si však, že klasické plastové TOI nepatří zrovna k oblíbeným variantám, hlavně u dámského pokolení. Má-li vaše akce trochu noblesního ducha, kde vyžadujete více reprezentativní zázemí, není tato verze asi nejvhodnější.

Toalety, za něž se nemusíte stydět

Originálním, čistým a hygienicky zajímavým řešením jsou pojízdné toalety. Mobilní sociální zařízení naprosto odlišné úrovně, které si zamilují nejenom dámy, ale také pánové.  Převozné toalety, u nichž na levné plasty narazíte pouze stěží. Dopřávat si budete komfortního prostředí. To může v některých případech dokonce korespondovat s vaším domácím luxusem.
Pronájem toalet, o nějž se nemusíte v žádném případě starat, řešit jakýkoliv servis, špínu a podobné věci. Unikátní model toalet ve formě elegantně vyhlížejícího přívěsu.

Nadstandardní sociální zázemí

Pojízdné toalety vypadají na první pohled stylově, takže je můžete postavit na libovolnou firemní akci, rodinný večírek nebo svatební hostinu. Působivý vzhled jistě nikoho neurazí. Další milé překvapení na vás bude čekat při vstupu na toaletu.
TOI vůz je prakticky rozdělen na dvě části. Jedna přísluší ženám a druhá mužům. To je samozřejmě viditelně zvýrazněno. Vybavení těchto mobilních toalet lze označit za nadstandardní a velice komfortní.

  • 4 x pisoár s oddělovacími přepážkami a automatickým splachovacím systémem
  • 3 x  toaletní kabinka pro dámy 1 x pro pány
  • Moderní dvoj-umyvadla včetně velkého skla
  • Dávkovače mýdla
  • Podavač papírů pro utření rukou
  • Vytápění
  • Splachování vodou

To jsou podmínky, které s klasickou platovou TOI jednoduše nelze srovnávat.

Pronájem luxusní toalety

Važte si svých hostů, jež přijdou na párty a oslavu. Kvalitní toalety jsou základem spokojenosti všech lidí. Ti se posléze mohou nerušeně bavit, diskutovat a v daný okamžik jim nechybí zkrátka nic.Pronájem pojízdné toalety vás nadchne v mnoha směrech, od technického provedení, přes poskytované služby až po celkový vzhled a zpracování i těch nejmenších detailů.  Zapomeňte na klasický pronájem plastových TOI a vydejte se cestou prvotřídního hygienického zázemí a nestarejte se o nic. Toalety vám budou dovezeny kompletně připravené a po skončení akce odvezeny bez nutnosti jakéhokoliv čištění a podobným úkonů.

Když zábava, tak jedině se špičkovým sociálním zařízením v zádech.

Rychlá poptávka

7 + 10 =