WINE THERAPY – zábavná hra pro večírky.

Víno je oblíbeným nápojem pro mnohé lidi. Pokud hledáte způsob, jak oživit svůj večírek, raut, recepci, či jinou významnou událost,  zkuste naše vinařské casino. Tato hra je zábavná, soutěžní a je ideální pro všechny, kdo hledají nevšední zážitek s přesahem.

Jak hra funguje

Hra se hraje na speciálně vytvořeném kasínovém stole a je určena pro 2-6 hráčů, kteří hádají vůně a odrůdy vín. Hra má jednoho krupiéra/someliéra, který určuje výběr a esenci vín.

Hra má tolik kol, na kolika vzorcích se dohodne klient se someliérem. V každém kole someliér nalije hráčům vzorek vína a oni si vsadí na to, zda uhodnou jeho vůni nebo i odrůdu.

Hrací plocha je stůl se sklenicemi s vínem, žetony a políčky pro sázky. Každý hráč má hrací kartu, do které mu someliér značí výhry. Políčka pro sázky jsou označena jako “DOUBLE” a “TRIPLE”.

Sázky

Hráči si mohou vsadit na to, zda uhodnou vůni vína (DOUBLE) nebo odrůdu vína (TRIPLE). V případě, že hráč uhodne, získává dvojnásobek nebo trojnásobek svého vkladu.

Konec hry

Hra končí po všech kolech. Vítěz je ten, kdo má nejvíce žetonů. Žetony lze po dohodě vyměnit za víno nebo jiné ceny.

Přednosti hry

  • Zábava pro všechny: Hra je jednoduchá na pochopení a atraktivní svou formou.
  • Soutěžní prvek: Hra umožňuje hráčům soutěžit mezi sebou, což vytváří vzrušující atmosféru a v kombinaci s nutnou dávkou kreativity také často velmi zábavné momenty
  • Vzdělávání: Během hry si soutěžící doplní znalosti o víně, pěstování révy vinné a jejím zpracování.

Rychlá poptávka - Wine Therapy

11 + 6 =