Jestli něco umíme stejně dobře jako tvorbu vlastních programů, pak je to určitě technické zajištění. Tyto dva obory jsou v historii naší agentury tím nejzásadnějším. Nejsme žádní teoretici ani „překupníci“, kteří si v životě nesáhli na mixážní pult, nenazvučili kapelu či nepostavili stan. Učili jsme se praxí a v tomto duchu stejně poctivě pokračujeme dál. Začínali jsme na malých aplikacích a postupně jsme se vypracovali na agenturu s profesionálním vybavením předních světových značek.

Díky tomu se mimo zvučení vlastních programů můžeme pyšnit referencemi od známých osobností showbyznysu – Mira Žbirky s kapelou, skupin Žlutý pes a No name, Olgy Lounové s kapelou, Xindla X s kapelou, formace Support Lesbiens, Anny K s kapelou, skupin The Backwards, Queenie a spousty dalších. Naši technici se každoročně zúčastňují školení a workshopů. Sledujeme moderní trendy a udržujeme naši techniku dle nejnáročnějších standardů. Vždy máme platné revize na elektrická zařízení a veškeré kabely. Bezpečnost je u nás vždy na prvním místě a přes naši kontrolu neprojde na akci nic, co by tuto zásadu popíralo.

U stanů nenabízíme a zásadně nepoužíváme vybavení „supermarketové“ kvality, ale pouze konstrukce profi řady. Ozvučení, osvětlení, stany, inventář a veškerá další technika vždy odpovídají požadovaným parametrům a obsluhují a stavějí je vždy jen vyškolení pracovníci.

Skoncujte s dodavateli, kteří nabízenou techniku nikdy ani pořádně neviděli, a začněte spolupracovat s profesionály. Rádi s vámi nezávazně probereme nabídku kvalitního technického zabezpečení.